III   SPOTKANIE

  „TANIEC  W  ŚWIETLE" zakończone

Rudawka Rymanowska  04-12.08.2011

 
 

Strona internetowa Ośrodka w Rudawce powiat Krosno woj. podkarpackie
www.rudawka.pl 

 (możliwość obejrzenia ośrodka)
 
 
Po Rudawce...
 

Witajcie! Witajcie! Witajcie!

 

Wróciliśmy już, prawie, z Rudawki. Prawie, bo choć nas tam fizycznie już nie ma, to przecudowne Boskie Energie ciągle działają.
Nie możemy jeszcze teraz przekazać relacji z całego naszego pobytu podczas „Tańca w Świetle”, bo zbieramy materiały. Czekamy również na krótkie informacje, dotyczące Waszych osobistych wrażeń.
W noc, po powrocie z Rudawki, z naszego Tańca, siedząc w gronie osób, otrzymaliśmy przekaz on line. Nie jesteśmy w stanie zamieścić go na stronie, ale możemy wspomnieć o najważniejszych jego momentach.

Nasi Opiekunowie pięknie nam podziękowali za ten cudowny „Taniec w Świetle”. Podziękowali również za to, że wszyscy pięknie otworzyliśmy nasze serca. A kto tylko otworzył serce – otrzymał uzdrowienie, bo taka jest moc Rudawki i naszych Otwartych Serc.  Pamiętajmy o tym.

Opiekunowie gorąco też prosili, aby do Rudawki zabierać ze sobą całe rodziny.
„Zabierajcie swoje dzieci, zabierajcie swoje wnuki”, prosili.
”Podajcie już teraz, na stronie internetowej, termin następnego Tańca w Świetle, aby informacja mogła dotrzeć do wielu i, aby każdy mógł sobie zarezerwować czas w swoim kalendarzu”.
Idąc za prośbą Naszych Opiekunów, podajemy, że następny „Taniec w Świetle” odbędzie się również w Rudawce, w terminie:

 1 do 10 sierpnia 2012 r.


Zachęcamy Was, rezerwujcie czas. No proszę, nawet człowiek nie czuje, jak mu się rymuje .
Opiekunowie i Mistrzowie zapowiadają nam „prawdziwą jazdę”. Mając w pamięci to, co działo się tego roku, aż trudno wyobrazić sobie, co będzie! w roku następnym 

Jest jeszcze jedna prośba z przekazu:

„Niech każdy, kto był już teraz w Rudawce, zastanowi się bardzo głęboko, po co tak naprawdę na spotkanie przyjechał”.

Mamy sobie wszyscy odpowiedzieć na to pytanie w szczerości serca, w głębi duszy. A więc, niech tak się stanie.
Na tę chwilę już dziękujemy i zapraszamy na stronę, kiedy pojawią się nowe materiały, no i oczywiście, na następny „Taniec w Świetle”

 
 
Kochani,
 

Nasz Rudawkowy „Taniec w Świetle” był wspaniały. Wszyscy, którzy tam byli, to wiedzą, a my chcemy napisać coś niecoś dla tych, których tam zabrakło. Żadne słowa nie są w stanie oddać rzeczywistości, ale spróbujemy

 

Na wstępie, mała informacja. Rudawka Rymanowska, to miejscowość uzdrowiskowa na Podkarpaciu. Miejsce, w którym byliśmy, to dawny ośrodek kolonijny, który od niedawna ma nowego właściciela. PanBogdan wkłada w niego całe serce i duszę, aby wszystkim gościom było tam, jak w domu. Cały personel jest bardzo serdeczny, a Panie w kuchni...wkładają w pracę swoje serca i robią takie rarytasy, że palce lizać Polecamy to miejsce i stronę Ośrodka: www.rudawka.pl

 

  

 

„Taniec w Świetle” rozpoczęliśmy 4 sierpnia uroczystą kolacją, podczas której wygłodniałe podniebienia mogły nadelektować się  przepysznymi, wegeteriańskimi smakami.

 

Jako, że spotkanie odbywało się pod hasłem JEDNOŚĆ, zaraz po kolacji, odbyła się Medytacja Harmonizująca oraz Rytuał Jedności.  Prowadzącymi byli: Ania Burakowska i Andrzej Bazgier. Dziękujemy im za tę piękną medytację :) 

Następne dni były wypełnione po brzegi najróżniejszymi zajęciami. Oczywiście, mieliśmy swoje plany, ale Światło  „podpowiadało” swoje. Każdego dnia były jednak stałe elementy. O wschodzie słońca – Rytuał palenia Agnihotry, prowadzony przez naszą kochaną mistrzynię, Halinkę, a później, jeszcze przed śniadaniem - Joga i Rytuały Tybetańskie, prowadzone przez Elę i Irenkę. Uwierzcie kochani, trzeba było niezłomnego hartu ducha, aby uczestniczyć w tym wszystkim od samego świtu (najwcześniejszy był o godz. 5:14) Gratulacje dla najwytrwalszych :)

Pierwsze dni przeznaczone były na wykłady. Nasi wykładowcy/przyjaciele mieli bardzo dużo ciekawych rzeczy do przekazania. Jeśli chcecie przypomnieć sobie tytuły wystąpień i ich prowadzących, to zerknijcie, proszę, na stronę z programem spotkania. Na wszystkich wykładach był komplet zainteresowanych. Miło było to widzieć.Bo wspaniale jest wiedzieć, że zaplanowane zajęcia cieszą się taką popularnością.

I tutaj piękny ukłon w stronę wszystkich wykładowców, którzy tak chętnie i tak pięknie dzielili się swoimi dziedzinami.


Po dniach wykładów, zaczęły się wybrane zajęcia indywidualne. Numerologia, Kalendarz Majów, Vedic Art.(niektórzy bawili się, jak dzieci i, jak dzieci umorusali się), Uzdrawianie relacji rodzinnych wg metody Berta Hellingera, uzdrawianie przy pomocy Radioniki, Masaże uzdrawiające, Rozmowy z duszą czy Praca z Kartami Arkturiańskimi zaspokoiły potrzeby wszystkich.


 

Ponadto, w „naszej” jurcie, czyli tej największej, w której mogliśmy się wszyscy zmieścić, odbywały się wspólne medytacje, prowadzone najczęściej przez Marię. Temat medytacji był zawsze zaplanowany, ale często wszystko szło swoim torem, bo Światło widziało dla nas inną potrzebę  Wszystkie medytacje były niesamowite i bardzo głębokie a energia tak mocno pracowała, że „gotowaliśmy się”, niczym w szybkowarze. Będąc jednak wprawionymi już pracownikami Światła, przyjmowaliśmy wszystko z najwyższym szacunkiem i pokorą.

 


Miłym akcentem „Tańca w Świetle” były: koncert kamertonów, który zagrała nam od serca Małgosia, koncert gongów, poprowadzony z głębi duszy przez Anię oraz koncerty fortepianowe,  zaprezentowane nam przez Ludmiłę. Wszystko stanowiło wyśmienitą ucztę dla ducha 


Chwila zadumy przed koncertem ...

A może by tak jeszcze raz?Podczas „Tańca w Świetle” uczestniczyliśmy również w rytuale Żywiołów. Oj, natańczyliśmy się wszyscy i naśpiewaliśmy w kręgu, przy akompaniamencie różnych instrumentów. Ten przepiękny rytuał, pozwolił nam na mistyczne, głębokie doznania, podczas łączenia się z Żywiołami. 

Jedną z atrakcji, która doszła w ostatniej chwili, był Namiot Potów. Cóż to było za przeżycie. Najpierw wspólne budowanie namiotu i rozpalanie kamieni, a potem... pięć i pół godziny w środku. Niesamowite. Było nas tam 20 osób. Nikt nie wie, w jaki sposób przeleciało tyyyle czasu, aż do świtu!

 

Można powiedzieć, że działy się CUDA !!!


 

Cokolwiek byśmy próbowali napisać, czy pokazać na temat Rudawkowego „Tańca w Świetle”, nie będziemy w stanie odzwierciedlić rzeczywistości. Słowa i obrazy są zbyt ubogie, aby pokazać nasze duchowe przeżycia i doznania.

Możemy tylko powiedzieć, że TO spotkanie było wyjątkowe. Od początku dało się zauważyć, jak bardzo uczestnicy tworzą JEDNOŚĆ. Każdy do każdego uśmiechał się, pięknie odzywał, cieszył każdą chwilą spędzoną wspólnie. Nie miała znaczenia płeć, wiek, czy wykonywany zawód, a wszystkie dzieci były NASZE.

No właśnie, dzieci. Było ich trochę, w różnym wieku. Chętnie uczestniczyły w naszych rytuałach i po mistrzowsku wchodziły ze swoim udziałem, w odpowiednich momentach. Zaznaczyć trzeba, że najmłodszy uczestnik miał 14 miesięcy. 
Były również takie dzieci, które dopiero miały się narodzić. Jednemu nawet udało się przyjść na świat w połowie spotkania. Juleczko, pozdrawiamy Ciebie i Twoich rodziców.

Następne dzieci dopiero się urodzą. GÓRA zapowiada również kolejne dzieci. Ile i u kogo,  nie wiemy, ale... wyobrażacie sobie, kiedy wszystkie przyjadą w następnym roku do Rudawki. Ależ będzie gwarno i wesoło. Nasze serca będą znów śpiewać, a nasze dusze znów będą tańczyć w Świetle.

 

 

Jeśli chcecie zobaczyć, jak jeszcze było w Rudawce, to popatrzcie na te  zdjęcia. Chyba nie ma takiego serca, które by pozostało obojętne na to piękno...


 

Przypominamy, kochani, że następny termin to 2 – 11 sierpnia 2012 r.

Już teraz przyjmujemy zgłoszenia, a lista wciąż się powiększa.  Czekamy również na chętnych, którzy podzielą się z nami sobą i swoim doświadczeniem. Program kolejnego „Tańca w Świetle” JUŻ się tworzy.

 
 

Bądźcie z nami w kontakcie mailowym. Piszcie o swoich przeżyciach i odczuciach.

 

Niech Miłość znów połączy nas wszystkich w JEDNOŚCI.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

 
 

Przygotowaliśmy dla Was komplet przekazów, które zeszły przed, w trakcie i po Rudawce. Jesteśmy pewni, że z ogromną radością je znów poczytacie.

A więc, zapraszamy do lektury...


Jedność

Przekaz spisany dnia 27 lipca 2011, o godzinie 18:13

 

Niech Jedność Boga Ojca Matki, spłynie na was i wasze Dusze.

Jesteśmy Najwyższą Kosmiczną Radą Oriona, jesteśmy z wami i obserwujemy was i wasze przygotowywania do spotkania w Świetle.

Niech wasze pojęcie czasu i miejsca ulegnie zmianie, niech wszystko, co do tej pory było waszym udziałem zostanie odłożone, to miejsce i spotkanie jest czasem ponad czasem, jest miejscem, które wasze dusze wybrały neony lat temu, miejscem specjalnie do tego przeznaczonym, miejscem o którym możemy wam powiedzieć jasno i wyraźnie: PORTAL Światła i Miłości.

Jesteście połączeni, czekaliście na to spotkanie, w trakcie którego pojmiecie swoje dusze, kim są i w jakim celu przyszły tu na Ziemię.

Nic nie dzieje się przypadkiem, nic nie jest zdarzeniem bez znaczenia, wszystko ma głębszy sens ukryty w was, waszej Boskości, w waszej jedności z Bogiem.

Dlatego ogłaszamy hasło waszego spotkania, jako JEDNOŚĆ!

Niech będzie to spotkanie w jedności z Bogiem i Światłem w was, spotkanie w jedności ze wszystkimi żywiołami, królestwami, światem ducha, roślin i zwierząt ale przed wszystkim w jedności z wami, wami jako Pracownikami, Wojownikami Światła i Miłości, bo takie są wasze dusze, wasze Wyższe Ja, które przyszły tutaj aby przejawić się w całości i jedności.

Niech wszystko, co będziecie czynić, czyńcie w myśl: „Jedność z moim BRATEM i SIOSTRĄ”, mając na uwadze, że Bóg w nich jest tym samym Bogiem we mnie, że łączy nas jeden cel, jedna słuszna sprawa, jeden Duch i jeden Chrystus.

Pragniemy, aby spotkanie to, było prawdziwym Tańcem Światła, Miłości oraz Wolności, w uznaniu innych, ich stopnia rozwoju, ich możliwości oraz wibracji. Niech nic nie będzie w waszych oczach gorsze, bo nie ma gorszego, niech nic nie będzie w waszych oczach złe, bo nie ma złego, niech nie będzie marudzenia i narzekania na aurę i organizację ( śmiech), bo jest  tak, jak myślcie że jest, wszystko zależy od waszego ducha i waszego nastawienia do innych a przez to do siebie.

 

Będziemy tam z wami, już czas i miejsce są przygotowane, będziemy z wami, już tam jesteśmy w naszym pojęciu czasu i miejsca, wszystko jest gotowe, portal otwarty czeka na was…

Jeszcze żadne miejsce tak na was nie czekało, jeszcze żaden czas nie był dla was tak dobry i łaskawy jak ten teraz.

Cieszcie się i radujcie z tego co będzie,  i co już jest, wiele silnych i ważnych Energii zeszło w tym czasie dla was, wielu waszych Braci i Sióstr zostało w szczególny sposób przygotowanych na to spotkanie.

Kochani cały wszechświat czeka, aby was zaprowadzić do Boga w was, jeśli tego jeszcze nie wiecie, to już to się dzieje.

Jesteście naszymi Duszami w waszej teraźniejszości a w naszej przeszłości, każdy jest ze swojego miejsca i czasu, każdy jest swoim Orionem, Arkturem, Plejadą, Kasjopeją, Wenus, Ziemią ale tak naprawdę jesteście Jednością i o tym pamiętajcie.

Kochamy was i tą miłością uczymy was kochać siebie, poprzez ten przekaz ślemy wam ogromną Energię jedności i pobudzenia do wzrostu oraz transformacji, Energię potrzebną na to spotkanie i na ten „Taniec w Świetle!”

Tańczcie umiłowane nasze dusze, tańczcie łącząc się z nami, poprzez wasze wyższe Ja, a otrzymacie dar, o którym jeszcze nie wiecie, dar o który tak proszą wasze umiłowane serca i dusze.

Spotkamy się w Rudawce, już czas biegnie na to spotkanie i woła was, do zobaczenia, do jutra...

Wasi Bracia z Oriona, Wyższa Kosmiczna Rada

 
 

Basia: Jak pisałam ten przekaz zeszła tak silna Energia, słyszałam jak dudni mi serce a palce nie nadążały pisać

 
 
 
Na rozpoczęcie Spotkania
 

Przekaz odebrany w dniu 01.08.2011 r. Basia

 

„Moc i siła Bożej Miłości Współistnienia jest z wami.

Moi Ukochani Bracia i Siostry, zebraliście się dziś aby uczestniczyć w tych zbliżających się

dniach, w pięknym projekcie, który nosi nazwę:

 
„Taniec w Świetle”
 

Jestem z Wami, jestem w każdym z was, patrzę poprzez serca wasze na świat i widzę

ludzi,  widzę niebo, księżyc, gwiazdy, rośliny, wszystko widzę...

Odbieram świat wami, waszymi duszami, one są jak małe „antenki”, które służą do

pokazania wam, kim naprawdę jesteście.

JAM JEST jesteście.

BOSKOŚCIĄ  jesteście.

Schodzę do was z mym Świetlnym Orszakiem, z Aniołami, Archaniołami, Mistrzowie też są

ze Mną.

Schodzę do was każdego dnia, o każdej porze, zawsze.

Nie ma chwili abym nie przychodził, pukał do serc waszych i prosił: otwórzcie mi je

i pozwólcie być sobą, mną, duchem waszym.

Dzisiaj zebraliście się aby rozpocząć TANIEC, a ja pragnę abyście tańczyli każdego dnia,

o każdej porze, bez względu na czas i miejsce, bez względu na okoliczności. Niech ten

TANIEC-ŻYCIE, będzie przepełniony Miłością, śpiewem dusz waszych, bo wasze dusze to

Miłość, z którą przyszliście tu, na Ziemię.

Nie zapominajcie o tym !

Pragnę waszego zjednoczenia w duchu waszej Boskości, która płynie  jak krew w waszych

żyłach, ona odżywia ducha waszego, poczujcie tę BOSKOŚĆ, poczujcie JEJ MOC. Niech

przemówi do was, niech powie głosem moim JESTEM! Zawsze byłam!

To ślepe uliczki życia  waszego ego, zaćmiewały waszego ducha, odgradzały was od

Wewnętrznej Boskości, lecz teraz jest czas powrotu do domu, którym jest Bóg w was,

odkryjcie Go na nowo i zjednoczcie się z Nim już na zawsze.

Korzystajcie z tego spotkania, z pobytu w tym cudownym Miejscu.

Niech portal, którego otwarcie tu nastąpiło, przyniesie wam MOC i Siłę, do poznania waszej

Wewnętrznej, Kosmicznej Istoty w was, która emanuje Światłem i Miłością, i która połączy

was z mocą Gwiazdozbioru Oriona a poprzez niego z Ziemią, przesyłając energię zwrotną.

Pragnę, aby każdy odkrył siebie, aby skorzystał ze swojej mocy i odwagi, jaką go

obdarzyłem.
 

Jestem waszym Ojcem, waszą Matką, Źródłem, Bogiem.

 

Celem tego przekazu jest powitanie was w tym pięknym miejscu, pobłogosławienie

oraz otwarcie na Moc i Siłę drzemiącą w was samych.

 

Niech kody Miłości spłyną do serc waszych i otworzą to "Spotkanie w Świetle".

 

Bóg Ojciec, Matka Ziemia.”


Rudawka – sierpień 2011 r., miejsce: jurta mongolska
przekaz Duszy Basi
 

" I przyszedł czas kiedy Aniołowie zeszli na Ziemię, kiedy Kosmiczne Istoty o złotych twarzach objawiły nam swoje imię !

Anioły zaśpiewały nam pieśń zrozumienia, pieśń jedności, która ukazała nam przyszłość, wypełnioną Złotą Energią Miłości .

Każdy z nas jest złotym Aniołem, w każdym z nas pulsuje Złote Światło Miłości.

To Światło to My, w pamięci naszej PraMatki, której Kochające ramiona obejmują nas każdego dnia i niosą podmuchem wiatru do raju .

Podczas naszej wędrówki stykamy się z energią światła i energią ciemności, i tylko wolna wola pozwala nam ufać i wybierać to, co dla nas najlepsze.

Dziękuję mojej Duszy za wybór Światła, za drogę po Złotych promieniach teraźniejszości, aż doszłam do Domu, do siebie, do Ojca.”

 
 
 

Przekaz od AA Zadkiela

czwartek 18.08.2011 r. Basia
 

"Podaję przekaz dla dusz waszych, niech jego rytm, brzmienie, energia płynie poprzez serca wasze, niech przepływa, otwiera je i scala w jedno z Bogiem w was. 

Jesteśmy Światłem i Jesteśmy Miłością.

Każda dusza, która czyta te słowa, poczuje wibracje i rytm Ziemi. To Ona, Matka Ziemia, zasila was, piękne dusze, swym blaskiem i uczuciem, płynie on do was poprzez Jej jądro, przepływa, oplata was i unosi .

I teraz możecie unieść się wysoko, coraz wyżej, nic wam się nie stanie, nic nie wydarzy, bo Matka Ziemia trzyma was na Złotych Niciach Miłości , asekuruje ten lot, tę wspinaczkę ku Niebu, ku Źródłu.

Jesteście bezpieczni, jesteście wolni, bo Jej opieka, Jej wsparcie daje wam wolność, większą, świadomą, ogromną. Bez tej opieki moglibyście czuć zagrożenie, strach, lęk, lecz Jej miłość otula was i pozwala wam szybować.

Pokonujecie bezkresne obszary nieba, jak wolne ptaki, które w radości rozkładają skrzydła i szybują coraz wyżej i wyżej w cudownym pędzie wolności.

Niech ta radość z życia - lotu przepełni was, niech oderwie od tej rzeczywistości i pozwoli na chwilę zapomnieć o trudach życia, którego doświadczacie tu na Ziemi .

Stopcie się z wiatrem, z powietrzem, niebem, chmurami, bezkresną przestrzenią i fruńcie, fruńcie aż do celu swego przeznaczenia... czujcie to, co gra wam teraz w sercach, co unosi was wyżej i wyżej. Ten głos, te podszepty, to głos Boga w was, On wam mówi, co robić ! jak żyć ! dokąd iść ! nie ignorujcie tego, zapamiętajcie te słowa, zanieście je na Ziemię, do życia waszego, bo one są waszymi wskazówkami, drogowskazami na dalszą wędrówkę.

Pozwólcie sobie frunąć ile czasu będzie na to potrzeba, niech wszelkie ograniczenia czasu znikną, niech każdy z was powróci do siebie w swoim wybranym tempie, aż przyjdzie chwila i poczujecie miękkie, przyjemne lądowanie w objęcia Matki Ziemi i zjednoczycie się z Jej Pulsem, Oddechem i poczujecie, że żyjecie ale nie sami tylko wspierani przez Boga Ojca i Matkę Ziemię, barci i siostry, anioły i archanioły, przez cały Świetlany wszechświat.

Miłej podróży w głąb siebie.
Archanioł Zadkiel ."
 Przekaz od AA Gabryela


otrzymany 22.08.2011 r Basia .

 
*************************************************************

      Jam Jest Archanioł Gabryel, proszę spisz moje słowa dla wszystkich Dzieci Światła i Miłości.

Pragnę, aby ten przekaz poszedł do ludzi. Jestem szczęśliwy, że mogę mówić do was, moje Kochane Dzieci, Przyjaciele, Bracia.

W tym pięknym i ważnym dniu, oplatam was swoim kryształowym promieniem, niech jego siła i moc płynie poprzez was i prowadzi was dalej.

Pragnę wam przekazać słowa pokoju i miłości. Nadchodzą ważne dni dla was, dni pełne Energii, która wypełni Ziemię ogromnym Światłem i mocą.  W tych dniach będzie wam ciężko w waszych ciałach, nieraz poczujecie ciężar ducha ale nie poddawajcie się, idźcie dalej do przodu.  Niech wszystko, co spłynie na was, będzie przyjmowane z Miłością, pozwólcie, niech to przepływa swobodnie poprzez wasze dusze i serca.

Niech Miłość powoduje wzrost waszego widzenia i słyszenia, czujcie i odbierajcie wszystko miłością, bez spinania się i chowania przed światem .

Kto ma sprawy do rozwiązania, niech je rozwiąże, niech już nic nie zostanie niedokończone.
Jeśli ktoś coś zaczyna, niech powierzy to Bogu, prosząc o wsparcie, Światło i Miłość.

Niech nic  nie będzie otwarte lub zamknięte bez Miłości, niech wszystko wspiera Miłość.

 

Przekazuję słowa dla grupy jadącej do Francji.

Poddajcie się Duchowi Czasu, niech On was niesie i prowadzi, niech już przed wyjazdem, na ten czas, gromadźcie się w medytacji, kontemplujcie, przygotowujcie się do tej pracy, jaka was czeka w podroży .

Maria Magdalena przychodzi do każdego z was i kładzie swe ręce na waszych głowach, aby zainicjować wasze płynne wejście w tę duchową wędrówkę. Proście o pomoc i wsparcie waszych opiekunów duchowych, oni przekażą wam wiele cennych wskazówek, jak przygotować się duchowo do tej podróży.

W Lourdes bądźcie uważni i ostrożni na blichtr tego  świata, niech was nie zwiedzie to, co piękne i wyniosłe.

Szukajcie Śladów Boga w innych miejscach, tam poprowadzi was serce.

Przystanek w Lourdes niech nie będzie długi, czekają was ważniejsze miejsca, o których już wiecie
i tam podążajcie; mówię o grotach katarów, niech wasza uważność, moc, miłość i otwarte serca będą gotowe na wiele.

Podążajcie świętymi śladami i przecierajcie szlak, tak ważny dla waszego ducha. Pamiętajcie, aby należycie się do tego przygotować.

 

Dni, które teraz będziecie przeżywać, niech oczyszczą was zupełnie. Niech duch wasz będzie pełen Światła i Miłości .

Proszę was o modlitwę. Módlcie się Kochani każdego dnia, niech każdy poświęca na to choć chwilkę dziennie, jest to bardzo ważne dla dusz waszych.

 
Teraz będzie kilka słów dotyczących Rudawki.

Wiecie, jak ważne jest to miejsce dla was, jak ważną rolę odgrywa w waszym wzroście duchowym. Nie trzeba wiele słów, żeby sobie przypomnieć te ważne i głębokie chwile, które tam były. Proszę was, wracajcie myślami do Rudawki, tak często, jak tylko możecie. Wasza energia wspomaga to miejsce a ono wspomaga was.

Poprzez łączenie się z Rudawka, łączycie się z jej mocą, jej świętością, wchodźcie w ten kanał/ portal, który jest tam otwarty i przechodźcie przez wyższe wibracje, które łączą was z waszymi Braćmi z Oriona i całego Wszechświata .

Róbcie to często. Łączcie się z Rudawką w medytacjach, modlitwach, proście o przeprowadzenie przez ten portal do Hierarchii Wszechświata. Jest to dla was bardzo ważne, w ten sposób nie będziecie obniżać się w wibracjach i przez to w działaniu będziecie zgodni i silni, w tym co robicie.

 

Jest taki apel od Hierarchii Duchowych, aby wasza Grupa Rudawkowa była w stałym kontakcie poprzez e-maile i medytacje. Organizujcie się na jeden dzień w tygodniu, na określoną godzinę, we wspólnej medytacji, w połączeniu z Rudawką.

Niech każdy będzie otwarty i gotowy na ten apel. Podczas medytacji będą schodzić Istoty Światła i Miłości, które będą prowadzić was poprzez portale.

Wyjaśnianie sensu takich medytacyjnych spotkań chyba nie jest potrzebne, ponieważ rozumiecie, o co chodzi i jak jest to ważne dla waszego wzrostu.

Utrzymujcie stały kontakt ze sobą poprzez Internet, telefony, trzymajcie ducha i pion.
Niech to się nie rozłazi, jesteście jedną grupą do zadań specjalnych, powołaną do pokazania innym, że można w Jedności, Miłości, i Braterstwie wszystko.

 

Niech już zostanie pokazane na stronie www.aaster.eu plan na następny „Taniec w Świetle”. Niech osoby, które pragną wykładać, pracować, szukają czasu i terminu na następny rok.

Hierarchia pragnie widzieć wasze zaangażowanie w służenie innym.
Niech to będzie czysta intencja z waszej strony a nie na prośby Marii. Ona was organizuje pod swoimi skrzydłami ale to wy spieszcie zapełnić grafiki – tym jest JEDNOŚĆ .

 

Następnie proszę o przekazanie informacji o medytacjach dla wszystkich, niech to będzie działanie pełne radości i ducha braterstwa.

Zostawiam was w Miłości i Pokoju.
Kocham Was moi Bracia i Siostry.
Archanioł Gabryel - wasz Brat i Przyjaciel
**********************************
 

Pozdrawiam was bardzo serdecznie z Miłością
Basia

 
 
 

Od AA Rafaela

Rudawka 2011 r Basia

 

       Z Jedności Boga Ojca Umiłowanego, który spogląda na Was z góry, w Jedności z Pulsem Matki Ziemi, która otacza was swoimi kochającymi ramionami, przemawia do was Archanioł Rafael !

Jestem Opiekunem tego miejsca, Jestem jego Przejawem, poprzez to Miejsce mogło dokonać się wasze Uzdrowienie, ponieważ tego pragnęliście.

Dziękuję Wam, że otworzyliście swoje serca i swoje dusze na tę Uzdrawiającą Energię, która tu popłynęła.  Ona dodała Wam siły i ducha.

Jaka wielka radość panuje w Niebie, że otworzyliście się na to wszystko, co dla Was zeszło, co zostało przygotowane.

Nikt nie zamknął serca na Głos Boga w sobie, a to spowodowało taką piękną uzdrawiającą pracę.

Otaczam Was Szmaragdowym Promieniem Światła, wlewam Go w waszego Ducha !

Nieście do ludzi posłanie, posłanie Nadziei i Miłości, że:

INTENCJA SERCA MOŻE ULECZYĆ KAŻDEGO

Jesteście piękną grupą, nie zatraćcie tej Radości Życia, jaką tu uzyskaliście, zanieście ją do domów waszych, do rodzin waszych, one też na to  czekają.

Każdy z Was otrzymał wsparcie na długo, każdy wyjedzie stąd z nowym, przyjaznym mu Opiekunem Duchowym. ONI są specjalnie przywołani, aby nieść i utrzymać tę Energię tego Miejsca i tego Uzdrowienia, które tu się dokonało.

Życie płynie dalej, nieście ten Płomień Miłości i Światła, oświetlajcie nim Wasze drogi , one nigdy nie były już tak proste  jak są teraz, Zawierzcie Panu.

Dziękuję Wam za to, co przeszło przez Was, to też popłynęło do Matki Ziemi, otuliło Ją i ukoiło. Ona potrzebuje Waszego wsparcia i Miłości.

Jest jeszcze tyle ważnych słów do przekazania, tyle istotnych informacji, niech każdy poczuje je w sercu swoim, bo popłyną one do każdego z was indywidualnie teraz.

Posyłam Wam Bożą Miłość i Opiekę, ślę Wam Moje Archanielskie pozdrowienia.

Zostańcie w Jedności ze Mną, ze Sobą, Z Bogiem w was, tym miejscem już na zawsze.

Archanioł Rafael, Rzesze Aniołów, Mistrzów wraz z Matką Ziemią.

 

 

  
Rudawki wspomnienie
 

Pośród leśnych pagórków, nad brzegiem Wisłoka

rozsiadła się  podgórska mieścina ogromnie urocza

w zacisznym kąciku, z dala  od wszelkiego miasta

z pięknym ośrodkiem po prawej, co zwie się Rudawka.

 

To miejsce wybrali nasi  Duchowi Przewodnicy

by JEDNOŚĆ serc naszych od nowa poćwiczyć

Stworzyć tu  potężny Portal  Miłości i Światła

by Siła Ducha w ludziach nigdy nie zagasła

 

Jadą więc ludziska z różnych krańców Polski

by na zaproszenie Marii dotrzeć do uroczej wioski

kwaterują się w domkach, co jemy? pada tu pytanie

ziarno, jarzyna czy owoc są mym głównym daniem

 

Martwią się więc kuchareczki i skrobią po głowie

co takie  dziwaki  na obiad zajadają sobie ?

czy nie można zwyczajnie, rosół z kurą tłustą

na drugie ziemniaczki, schabowy z kapustą…

 

Rano frykasem na stole jest pasztet z selera

dla panów porcja podwójna, bo on męskość wspiera

do tego  zupki, sałatki wyborne i domowe ciasta.

oj! będzie co wspominać  gdy wrócim do miasta

 

Więc w świetnym humorze, razem, rzec by można hurtem

idziemy  na pierwsze spotkanie do mongolskiej jurty

w środku śliczny ołtarzyk z kartami Archaniołów

siadamy w kręgu, wspólnotą ciesząc się pospołu

 

Z dalekiej zagranicy przyjechała Basia

Ją  trudy podróży, odległość, wcale nie odstrasza

niezwykła, spontaniczna , każdym słowem wzrusza

zaprasza  do Twego wnętrza na spotkanie z DUSZĄ

 

Twój los w gwiazdach zapisany przekonuje Ania

tak było, jest i będzie do dziejów zarania

Gdy zesumujesz  starannie cyferki daty urodzenia

to jest kod dostępu do Twego istnienia

 

Starożytnych Majów reprezentuje tu księżna Beatka

dla spragnionych wiedzy i uroku słowa to jest super gratka

z wdziękiem i pasją ogromną tłumaczy wszelkie zawiłości

odkrywając przed nami tajemnice z zamierzchłej przeszłości

 
 

Chylim przed Tobą czoła Wielki Mannitou

bo Roberta Mikado z bębnem przysłałeś nam tu

to Mistrz ceremonii gdy tańczym dla Ziemi

a rytm naszych kroków  jej los w lepszy zmieni

 

Hej! to My Akturianie z konstelacji gwiezdnegoWolarza

taka chwila w kosmosie niezwykle rzadko się  wydarza

by uczestniczyć w powrocie do Zródła Waszej  Gaji

nie wiesz jak wyglądamy? przyglądnij się Ani !

 

Andrzej, to dziwny facet z odległej, cudownej planety

wiedzę ma tak rozległą, że krzyczę z podziwu : o rety!

argumentuje z mocą- MIŁOŚĆ ciągle przejawiać nam trzeba

Chłopaki! za mną marsz, schodami do nieba !!!

 

Pradawny zwyczaj oczyszczania  naszej Matki Ziemi

demonstruje Halinka - żywy ogień  w piękność ją zamieni

więc wstajemy o świcie, ledwie oj!  poranne zorze

cóż za piękny rytuał, Dzięki Panie Boże

 

Jeśli chciałbyś wkroczyć na ścieżkę samo uzdrowienia

by Twoje ciało doznało wreszcie od bólu zapomnienia

to skontaktuj się z Elą , chętnie sercem Ci podpowie

co należy uczynić, by odzyskać doskonałe zdrowie

 

Ewa z Grzegorzem wierszem omawiali Bliźniacze Płomienie

nie trzeba tu prelekcji, wystarczy przyuważyć wzajemne spojrzenie

te iskrzące oczy, zauroczenie, uśmiechów tajemniczych blask

może na Bliźniacze bliźniaki przyszedł właśnie czas…

 

Rozluźnij się głęboko, weź kartkę a w rękę mazaki

rysuj fiksy-faksy, bohomazy, spiczaste zygzaki

tak uwolnisz swe wnętrze i wreszcie docenisz ile jesteś wart

bo właśnie zostałeś adeptem-junior Ania Vedic-Art

 

Inną drogę do wnętrza proponuje urocza  Małgosia

zapomnij o ego, ono ciągle na zewnątrz Cię wynosi

jeśli chcesz usłyszeć swe niebiańskie melodie i tony

to całym sobą wsłuchaj się w dźwięki  kamertonu

 

Gdy jesteś zagubiony, nie wiesz co począć i szarpie Cię zmora

Jola z metodą  Helingera,  może być Twoja ostatnia podpora

gdy poustawiasz  starannie swych przodków, oraz  babki, ciotki

uwolnisz się od związków, wyjdziesz za życia opłotki

 

Robert- biotronik, wymyślnym aparatem ogląda nam aurę

o! tu masz pasożyta ,na barku zgrubienie, a na plecach dziurę

ocenia stan zdrowia, Twe ciało rozpisuje na drobniutkie  cząstki,

zapraszam Cię pod stałą opiekę mej doktorskiej rączki…

 
 
 

A Maria…  tu mi dech zapiera, tyś naszą Królową

nie sposób Cię wyrazić, objąć mym niesfornym słowem

więc tylko o to proszę, z serca składamy wyznanie

przyjmij od nas  wdzięczność, miłość i podziękowanie.

 

No i wreszcie Cudowni, Wspaniali, tu nie wymienieni

to Wy stanowicie jądro, piękno naszej Matki Ziemi

te serdeczne uśmiechy, ciepłych spojrzeń blask

urocze spacery, pogaduszki w każdy wolny czas

 

Te agnihotry, znów joga, modlitwa czy też medytacje

spotkania, warsztaty i tak na okrągło, do zachodu słońca

a wszystko w cudownej Energii Gwiezdnego Portalu

nie przyjechałeś do nas… trudno, nie miej do mnie żalu…

 

A słowa pięknej pieśni ciągle we mnie tkwią :

Ziemia moim ciaaałem, woooda moją krwią,

Powietrze oddeeeeechem, ooogień siłą mą

 
A Rudaweczka,  tyś tęsknotą mą !!!
 


Roman     28.08.2011