Pozostały nam wspomnienia, wrażenia i pamięć doświadczeń,  a w Sercu otworzyła się nowa przestrzeń dla nowych znajomości albowiem wszystko, czego doświadczyliśmy w Podczelu tworzyło się i dokonało w „ Przestrzeni Serca”.
Kochani ziemscy Aniołowie i Wy Aniołowie Niebiańscy dziękuję za przybycie i wspólne święte chwile razem spędzone. Dla mnie był to święty czas odczuwania Boga w każdym człowieku, każdej sytuacji i chwili. Również w niewygodzie pokoju, hałasie otoczenia czy stołówkowym jedzeniu. Jego Obecność była namacalna i żywa podczas każdego osobistego procesu transformacji, jaką każdy z nas tam przechodził. I ja również miałam takie procesy, które dopiero w domu po powrocie nabrały formy i zrozumienia poprzez SNY i rozmowy z bliskimi memu sercu. Wiem więc, że WSZYSTKO było właściwe, choć tam na miejscu wcale nie było to takie oczywiste.
Tam bardzo wyraźnie ludzkie ego przejawiło się w swoim boskim Pierwowzorze, pokazując swoją rolę, jaką z nadania otrzymało od Boga Stwórcy.
Ego, które ma służyć człowiekowi jego rozwojowi przedstawiło się nam podczas sesji uzdrawiania w przestrzeni Serca, jako STARY DOBRY PRZYJACIEL dając nam odczuć w sercu, jaką rolę pełni w służbie Duszy. Ta energia prosiła, aby dostrzec jej prawdziwą rolę i wyjść z patrzenia na ego poprzez energię manipulacji, jaka wobec niego narosła. –„Przywróćcie moją godność. Odkryjcie moją rolę, jaką odgrywam w Waszym przebudzeniu.” Najkrócej tak: Sercem odczujecie moją obecność i rolę, jaką pełnię. Sercem.”

To rozeznanie było mi osobiście bardzo potrzebne, gdyż literatura, którą poznałam przedstawiała ludzkie ego, jako wroga. U mnie wywołało to wiele lęku strachu i osobiście wyparłam ego z mojej przestrzeni. A to przecież część MNIE! Nie będę więcej rozpisywać się na ten temat, kto zechce niech zadzwoni porozmawiam chętnie.
Dodam tylko, że przyjęcie EGO, odczucie jego prawdziwej natury jest wielkim duchowym przeżyciem.
Zapraszam wszystkich, którzy poczują potrzebę podzielenia się swoimi doświadczeniami, wrażeniami. Również bardzo proszę o przysłanie zdjęć i gdy wyrazicie zgodę umieszczę je na naszej stronie internetowej.
Poszukuję również osób, które mają dobrej  jakości nagrania wykładów, bardzo proszę o kontakt.

Pojawiła się Energia spotkania w 2011roku. Z jej odczucia wynika, że następne odbędzie się gdzieś na Podkarpaciu.

Raz jeszcze wszystkim obecnym dziękuję za "Święty czas, w Świętym miejscu i spędzony razem ze Świętymi ludźmi"
Niech nas wszystkich Bóg błogosławi,

 Maria