Zapraszamy serdecznie na 2 dniowy warsztat intensywnej pracy z sobą.

 

 

Wiodący temat: 

 

 

NIECH UWOLNI SIĘ TO CO JEST GŁĘBOKO  
W NAS UKRYTE, A CO NAM JUŻ NIE SŁUŻY TERAZ

 

 

   To właśnie Teraz jest najlepszy czas, aby uwolnić wszystko TO co nam już nie służy...to wiodąca Intencja Serca prowadząca nas przez wszystkie transformacje warsztatowe.

 

 

Wszystkie procesy będą prowadzone przez POLE MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ,  która jest najpotężniejszą, twórczą, działającą i obecną energią we Wszechświecie.

 

 

Jest równocześnie cicha i pokorna, pełna łaski... i może wszystko uleczyć i wszystko uzdrowić- zależy to tylko od naszej otwartości i planu Duszy.

 

 

 A oto moje propozycje medytacji:

 

 

. połączenia z energią Ziemi i Nieba oraz otwarcia czakry serca " Tron Mocy"

 

 

. odzyskania własnej energii Mocy w medytacji "białej Róży"

 

 

. ugruntowania "MI KA ELA" najwyższej wibracji Ochrony Boga w nas

 

 

. energetyczna regeneracja w Kapsule atlantydzkiej z V-wymiaru

 

 

. odblokowanie przepływu energii Życia z traumatycznych przeżyć poprzednich wcieleń

 

 

. uwolnienie w nas dualnego wzorca "kata i ofiary"

 

 

. indywidualne zabiegi podnoszenia energii kundalini...

 

 

. zharmonizowanie przepływu energii Drzewa Rodowego oraz uruchomienie Mocy Błogosławieństwa

 

 

Wszystkie te propozycje będą dostosowane do potrzeb Grupy i prowadzenia Pola,...

 

 

które odczuwam Teraz w Radości i gotowości do pracy oraz czynienia rzeczy Wielkich....

 

 

Dokładnych informacji udzielę telefonicznie 695 061 347

 

 

życzę cudownych słonecznych dni Maria
termin spotkania:  30.06. do 1 lipca 2018r  

 

 

miejsce; 

 

 

Wrocław, ul. Kamieńskiego 10 b Stowarzyszenie „Żyć Inaczej”

 

 

godziny; w sobotę  godz. 10.00- do ok. 19/20, w niedzielę zaczynamy wcześniej do ok 17.00  
(jak poprowadzi Pole)

 

 

 Zapraszamy 
Maria 

 

 

Zgłoszenia; Beata Sypniewska 
 601-076-501  beatasypniewska@op.pl

 

 
 .........................................................................................................
 
Kochani, 
 
 
jak wcześniej informowałam nasze tegoroczne sierpniowe spotkanie odbędzie się w pałacyku Sapetów w m.Tuczno woj.lubuskie, w terminie od 15 do 24 sierpnia.
 
 
W tym roku w roli gości będzie z nami Marek i Anna Taran .Pan Marek bedzie prowadził spotkanie z energią żeńską, jej najwyższym boskim przejawieniu, którego doskonałym wzorem jest Maria Magdalena..Zachęcam przed spotkaniem do obejrzenia filmów i wykładów p.Marka dostępnych  w sieci.
 
 
P.Ania zaprosi nas w podróż w głąb kobiecości tzw. kobiety kompletnej, gdzie jest pełnia mądrości ale również tańca, lekkości i pełnia innych przynależnych JEJ aspektów.
 
 
Ja z radością w sercu oczekuję na te spotkania....
 
 
Będzie również z nami poznany rok wcześniej p. Tadeusz Owsianko..Jego wykłady również polecam do odsłuchania, które są zamieszczone w Telewizji Niezależnej.
 
 
P.Owsianko podzieli się z nami wiedzą, którą otrzymuje od Ojca i można śmiało powiedzieć, że będziemy mieli najświeższe wiadomości co się dzieje i co słychać w Domu OJCA!
 
 
 
 
 
Właściciel Ośrodka p.Michał Sapeta oprócz atrakcji o których pisałam wcześniej(spływ kajakowy), zaproponował występ profesjonalnego zespołu z tzw: tradycji duchowej, którą to ofertę oczywiście przyjęłam!
 
 
Potwierdził swój przyjazd Paweł Roch, który to w roku ubiegłym codziennie rano i wieczorem zapraszał nas na koncert gongów i mis kryształowych. Pamiętamy i wiemy jakiej jakości  była to uczta i ile wzniosłych wibracji wniosła w nasze Pola.
 
 
A skoro dalej jesteśmy w temacie boskich dźwięków to zapowiem również obecność naszej anielskiej Agnieszki i jej wspólny koncert z mężem Krzysztofem. Ich również można posłuchać i obejrzeć jako zespół "Ajana"
 
 
A więc będzie radośnie, wesoło jak zwykle u nas bywa i jak sama nazwa "Taniec w Świetle" wskazuje. 
 
 
Uzupełnieniem tej świętej radosnej Przestrzeni będą terapie. Masaże ( krzyżowo-czaszkowy ,bio masaż, masaż dźwiękiem kamertonów, olejkami, miodem,refleksoterapia i inne...)
Będzie z nami także Kasia Kryształowa(która obiecała w tym roku dłuższy pobyt), a więc dla wszystkich starczy przestrzeni
 
na osobistą mandalę z kryształami.
 
 
Prowadzić również będziemy medytacje, sesje terapeutyczne uwalniające z naszych Pól te wibracje, kody, programy, które nam już nie służą. Wiodącą  i prowadzącą Intencją we wszelkich procesach jest serce i uzyskanie takiej czystości i przezroczystości Pola, potrzebnej nam Twórcom, aby aktywnie i świadomie uczestniczyć w tworzeniu Nowej Ziemi i Nowego Wszechświata.
 
 
Można jeszcze dłużej opisywać to co dobrego dzieje się podczas naszych spotkań ale zawsze najważniejsze odbywa się w ciszy i przejawia jako OWOC w naszym codziennym byciu w TU i TERAZ.
 
 
Kochani, pozostało mi jeszcze kilka wolnych miejsc więc zapraszam tych wszystkich, którzy poczują potrzebę pobycia z nami w polu energii takiego spotkania
 
 
 
 
 
Podaję kontakt tel. do mnie 695 061 347
 
 
pozdrawiam serdecznie życząc pełnego cudów wiosennego czasu
do Jutra 

Maria