Warsztat w styczniu 2019, koło Krosna

 

Zapraszam na warsztat, na którym będą poruszone nastepujące tematy:

- wejście w przestrzeń Miłości Bezwarunkowej, która dla nas Atlantów jest Istotą – 
 Rdzeniem naszego Istnienia;

- biblioteka Wiedzy Atlantów;

- kapsuły regeneracyjne;

- portale kontroli wibracji;

- najpiękniejsza zdolność prawej półkuli - tworzenie ZAMYSŁEM!

- CAŁOŚĆ Istnienia, KRYSZTAŁOWA, żywa, Czująca Obecność;

- i co najważniejsze: - odzyskanie Mocy swojego Osobistego Kryształu i połączenie

  się z Nim.

Maria

 

 


Kochani,

Dziesiąte  jubileuszowe spotkanie w Tucznie już się skończyło (o czym pisała Ela - dziękuję kochana), ale tak naprawdę trwa... trwa w Teraz w kontynuacji  procesów, które tam zostały zainicjowane.

Moja refleksja z tego spotkania będzie innej natury, będzie moim przeglądem ewolucji duchowej jaka zaistniała

w jakości procesów (uwolnień) tego co nam już nie służy.

Widzę teraz oczami serca-duszy te wszystkie Rudawki, ich energię ,Garbicz....i widzę jak nasza droga wiodła nas coraz głębiej do siebie. Ustawienia rodowe, ceremoniały nawiązujące szczególną więź z Matką Ziemią, rozeznanie  i  i uwolnienie z naszych Pól zablokowanych energii (ważność medytacji Białej Róży) itd.

 

Otwartość i  uważność to kolejne szczeble drabiny...poznania siebie jako Istoty Wielowymiarowej!

 

Narzędzia nam potrzebne do tej eksploracji siebie były i są nam zawsze dostępne, a bycie w Grupie tak obdarzonej darami, każdy inny o innej cudowności wibracji, w której są wszystkie potrzebne nam informacje są nam dodatkowym ważnym wsparciem!

Ci którzy byli teraz w Tucznie odczuli Moc wspólnie utworzonego Pola- Portalu ŚWIATŁA,  w którym to odbywały się tak ważne dla nas procesy,   a także przez ten Portal mogły się wznieść wyżej Istoty.....wiele, wiele Istot z przestrzeni nisko wibracyjnych.

O ważności tego co robimy mówił nam w roku ub. p.Tadeusz Owsianko, a teraz nam to jeszcze raz powtórzył na wykładzie oraz w NTV (wykład z pocz.sierpnia)  i moje stwierdzenie z roku 2017, że jestem integralną częścią Nowego Wszechświata potwierdziło się w Tucznie.

Na prośbę Tadeusza Teresa opisała naszą wspólną medytację uzyskania "Przezroczystości" oraz medytację "Kalafiora" w której to Agnieszka uzyskała połączenie z Nowym boskim wzorcem umysłu.

O tym będzie opowiadał Tadeusz w NTV na swoim wykładzie, a jak się on pojawi w sieci to wyślemy link, abyśmy mogli wspólnie nacieszyć się razem Owocami pracy naszej RR.

Owoce te są wspólne bo wyrosły na naszym 10-cio letnim rodowym Drzewie!

Czego szczególnego dotykaliśmy w tegorocznych procesach?

Ja osobiście jestem pod wrażeniem uwolnienia wielkich-ogromnych struktur-agregorów , które kiedyś sami zakładaliśmy albo byliśmy ich aktywnymi uczestnikami. Czasem zdarzało się tak, że byliśmy ich ofiarami, ale w tamtym starym dualnym świecie najważniejsze było doświadczenie ( a więc raz kat to znowu potem ofiara),

doświadczać, doświadczać dla mądrości....

ALE TERAZ JEST CZAS ZMIAN!!!

I ten właściwy czas w teraz, że my jako twórcy możemy czynić zmiany! i czynimy je co czasem w Tucznie słychać było jako głośny krzyk rozpaczy, niezgody i uwolnienia...

Uwolnienia nie tylko siebie z tych starych struktur ale również co WAŻNE całej żywej struktury-agregoru, uwolnienie niezliczonej ilości Istot zamkniętych tajemnicą, pieczęciami, przysięgami....

 

 

Być świadkiem działania "Przestrzeni Serca" w Teraz w takiej jakości procesach to tylko gromkie Alleluja, które nam często w Tucznie towarzyszyło, o czym pisze Ela w ostatnim mailu.

 

Kochani, gdyby ktoś poczuł energię transformacji o której piszę to niech zadzwoni do mnie.

Kontynuować takie procesy będziemy również na warsztatach w Żelazku i Kołobrzegu, zapraszamy chętnych. Myślę, że warto podzielić się owocami naszego Drzewa z innymi, bo może ktoś czuje potrzebę takiego uwolnienia....niech to dzieło jak zwykle prowadzi Ojciec-Matka Źródło...

 

Wkrótce otrzymacie dokumentację zdjęciową nad którą pracuje Teresa, więc do słów Eli i moich będzie to uzupełnienie tego co tam w TUCZNIE SIĘ DZIAŁO!!!!!

 

 


Relacja zdjęciowa w zakładce Spotkania

sercem pozdrawiam i do Jutra

Maria