Zapraszamy piękne Kobiety i cudownych Mężczyzn na warsztaty pod hasłem: NOWA ODSŁONA SAMEGO SIEBIE! Warsztaty odbędą się w Żelazku w dn. 16-18. X. 2020 (data przesunięta - szczegóły będą podane telefonicznie zainteresowanym). Będziemy w radości dotykać siebie jako Przejawienie Zamysłu Miłości, z którego przybyliśmy. Pramatka prowadzić nas będzie przez procesy przyjmowania naszej energii (IMPLOZJA) rozproszonej poprzez przebyte doświadczenia. Jak zwykle będzie wiele medytacji dla wsparcia w odzyskaniu swojej Mocy oraz indywidualne procesy uwalniające to, co nam już nie służy, ustawienia drzew Rodowych w nowej formie przepływu Mocy. Niezwykle ważnym punktem spotkania będzie przywołanie wszystkich aspektów swojej duszy.

Czas na nowe formy działania. Zapisy u Teresy tel. 605 961 567
 
Szczegóły spotkania, ewentualne noclegi i wyżywienie podamy telefonicznie osobom zainteresowanym. Pozdrawiamy Was serdecznie! Do zobaczenia !! Do jutra!!! --
Taniec w Świetle
spotkanie w energii radości bycia razem

Już po raz 12-sty ten święty czas spędziliśmy w pięknym zakątku ziemi podkarpackiej w miejscowości Rudawka 
Wypoczynek połączony z medytacjami, dźwiękiem gongów i mis, kamertonów, terapii uwolnień i ustawień drzew rodowych, kryształów, numerologii,  refleksologii, masażem i chodzeniem po ogniu... oraz byciem "Tu i Teraz" .

Zdjęcia do obejrzenia w zakładce Spotkania!